DATA PUBLIKACJI:
02/02/2024
OPUBLIKOWANE PRZEZ:
Magdalena Zielonka

Credit Risk Solution – Członek Alliance Business Connect

Z radością informujemy, iż mamy przyjemność tworzyć grono firm członkowskich ABC – Alliance Business Connect. Reprezentantem Naszej firmy jest Artur Kras, Prezes Zarządu Credit Risk Solution.

Artur Kras
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego – Wydział Prawa i Administracji oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Podyplomowe Studia Ubezpieczeń Gospodarczych, Kolegium Zarządzania i Finansów. Obroniona praca o ubezpieczeniach finansowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na stanowiskach managerskich w firmie Euler Hermes 2000 – 2004r (wówczas Hermes Krediversicherung) oraz Coface (2004-2009). W roku 2009 rozpoczął własną działalność w zakresie usług brokerskich specjalizując się w ubezpieczeniach należności i zarządzaniu należnościami. Od tego czasu z powodzeniem rozwija firmę (obecnie w formie spółki prawa handlowego). Pełni funkcję Prezesa Spółki Credit Risk Solution Sp. z o.o.

🗝️ Credit Risk Solution – CRS
Jesteśmy niezależnym brokerem specjalizującym się w zarządzaniu należnościami (ubezpieczenie należności, windykacja należności, raporty handlowe, faktoring). Od ponad 23 lat zdobywamy doświadczenie współpracując z największymi firmami w Polsce. Chętnie dzielimy się wiedzą z Naszymi Klientami, znajdując dla Nich najlepsze rozwiązania i wspierając cały proces dbałości o należności. Nasi Klienci cenią nas za profesjonalizm oraz zaangażowanie w całym okresie współpracy w procesie zarządzania należnościami.
Jesteśmy jedynym brokerem będącym współwłaścicielem firmy windykacyjnej i kancelarii prawnej, co daje nam unikalne możliwości w obsłudze należności Naszych Klientów. Połączenie prewencji, działań windykacyjnych, zabezpieczenia należności, możliwości działań sądowych i egzekucyjnych wraz z możliwością przygotowania ofert finansowania należności (faktoring) daje często efekty zaskakujące nawet wieloletnich Klientów.

Dziękujemy, że razem tworzymy ABC!