Nasz Zespół

Poznaj nas bliżej

ARTUR KRAS

Prezes zarządu
Tel: 
+48 661 380 605
Email: artur.kras@crsolution.pl

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego – Wydział Prawa i Administracji oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Podyplomowe Studia Ubezpieczeń Gospodarczych, Kolegium Zarządzania i Finansów. Obroniona praca o ubezpieczeniach finansowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na stanowiskach managerskich w firmie Euler Hermes 2000 – 2004r (wówczas Hermes Krediversicherung) oraz Coface (2004-2009). W roku 2009 rozpoczął własną działalność w zakresie usług brokerskich specjalizując się w ubezpieczeniach należności i zarządzaniu należnościami. Od tego czasu z powodzeniem rozwija firmę (obecnie w formie spółki prawa handlowego). Pełni funkcję Prezesa Spółki Credit Risk Solution Sp. z o.o.

PIOTR KULIK

Wiceprezes Zarządu
tel: +48 507 122 460
Email: piotr.kulik@crsolution.pl

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Finanse i Bankowość. Z branżą ubezpieczeń należności związany od 17 lat. Pracował w Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, Euler Hermes oraz w Coface. Brał udział w zarządzaniu procesami sprzedaży usług tych towarzystw ubezpieczeniowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz umiejętności negocjacyjne. Wieloletni trener i szkoleniowiec z zakresu ubezpieczenia należności. Realizuje zadania z zakresu obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management. Obecnie Wiceprezes Zarządu Spółki Credit Risk Solution Sp. z o.o.

RAFAŁ WIETRZYŃSKI

Tel: +48 783 440 217

Email: rafal.wietrzynski@crsolution.pl

Absolwent SGGW w Warszawie. Od 1999 roku związany z branżą zarządzania należnościami specjalizując się w sprzedaży usług wywiadowni gospodarczej, windykacji należności i ubezpieczeniu należności W latach 2003-2011 budował struktury sprzedażowe Coface Poland, a następnie do 2015 roku związany z Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych budując systemy obsługi klientów. Od 2016 roku związany z CRS.

JOANNA KRAS

Tel: +48 603 852 386

Email: joanna.kras@crsolution.pl

Studia na Uniwersytecie Wrocławskim – Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii. Z ubezpieczeniami związana od 2000 roku, prowadziła własną multiagencję, pracowała dla Allianz jako specjalista ubezpieczeń OC przedsiębiorstw, następnie jako Kierownik Zespołu Agentów w TU Uniqa SA. Od 2014 roku związana z CRS, gdzie zajmuje się administracją oraz obsługą Klientów.

MAGDALENA ULEWICZ

Tel: +48 533 088 486

Email: magdalena.ulewicz@crsolution.pl

Od początku kariery związana ze sprzedażą i obsługą Klientów B2B, w tym także w firmach ubezpieczeniowych jak Coface Poland. W 2018 roku dołączyła do zespołu CRS, gdzie wspomaga proces obsługi Klientów.

Ostatnie wpisy na blogu

Przeczytaj nasze ostatnie wpisy

Roczny raport Coface

Roczny raport Coface

Coface potwierdza 22 procentowy wzrost niewypłacalności przedsiębiorstw w Polsce w 2020 roku. Oczywiście taka sytuacja jest spowodowana głównie atakiem pandemii, powstałymi w związku z tym tarczami antykryzysowymi, zmianami regulacyjnymi, ustawą covidową oraz...

czytaj dalej
Skuteczna windykacja

Skuteczna windykacja

Jak informuje nas Atradius koronawirus sprawił, iż liczba przypadków opóźnień w płatnościach wzrosła aż o 76% w Polsce. Na ten moment średni uzgodniony termin płatności w naszym kraju – jak wskazują wieloletnie obserwacje – wynosi 38 dni. W obliczu panującej pandemii...

czytaj dalej

Masz pytania?