Nasz Zespół

Poznaj nas bliżej

ARTUR KRAS

Prezes zarządu
Tel: 
+48 661 380 605
Email: artur.kras@crsolution.pl

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego – Wydział Prawa i Administracji oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Podyplomowe Studia Ubezpieczeń Gospodarczych, Kolegium Zarządzania i Finansów. Obroniona praca o ubezpieczeniach finansowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na stanowiskach managerskich w firmie Euler Hermes 2000 – 2004r (wówczas Hermes Krediversicherung) oraz Coface (2004-2009). W roku 2009 rozpoczął własną działalność w zakresie usług brokerskich specjalizując się w ubezpieczeniach należności i zarządzaniu należnościami. Od tego czasu z powodzeniem rozwija firmę (obecnie w formie spółki prawa handlowego). Pełni funkcję Prezesa Spółki Credit Risk Solution Sp. z o.o.

PIOTR KULIK

Wiceprezes Zarządu
tel: +48 507 122 460
Email: piotr.kulik@crsolution.pl

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Finanse i Bankowość. Z branżą ubezpieczeń należności związany od 17 lat. Pracował w Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, Euler Hermes oraz w Coface. Brał udział w zarządzaniu procesami sprzedaży usług tych towarzystw ubezpieczeniowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz umiejętności negocjacyjne. Wieloletni trener i szkoleniowiec z zakresu ubezpieczenia należności. Realizuje zadania z zakresu obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management. Obecnie Wiceprezes Zarządu Spółki Credit Risk Solution Sp. z o.o.

RAFAŁ WIETRZYŃSKI

 

Wiceprezes Zarządu
Tel: +48 783 440 217
Email: rafal.wietrzynski@crsolution.pl

 

Absolwent SGGW w Warszawie. Od 1999 roku związany z branżą zarządzania należnościami specjalizując się w sprzedaży usług wywiadowni gospodarczej, windykacji należności i ubezpieczeniu należności W latach 2003-2011 budował struktury sprzedażowe Coface Poland, a następnie do 2015 roku związany z Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych budując systemy obsługi klientów. Od 2016 roku związany z CRS.

 

JOANNA KRAS

Tel: +48 603 852 386

Email: joanna.kras@crsolution.pl

Studia na Uniwersytecie Wrocławskim – Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii. Z ubezpieczeniami związana od 2000 roku, prowadziła własną multiagencję, pracowała dla Allianz jako specjalista ubezpieczeń OC przedsiębiorstw, następnie jako Kierownik Zespołu Agentów w TU Uniqa SA. Od 2014 roku związana z CRS, gdzie zajmuje się administracją oraz obsługą Klientów.

MAGDALENA ULEWICZ

Tel: +48 533 088 486

Email: magdalena.ulewicz@crsolution.pl

Od początku kariery związana ze sprzedażą i obsługą Klientów B2B, w tym także w firmach ubezpieczeniowych jak Coface Poland. W 2018 roku dołączyła do zespołu CRS, gdzie wspomaga proces obsługi Klientów.

Ostatnie wpisy na blogu

Przeczytaj nasze ostatnie wpisy

Handel z Wielką Brytanią staje na nogi

Handel z Wielką Brytanią staje na nogi

Jak wynika z raportów KUKE sytuacja spowodowana brexitem w 2020 roku powoli zaczyna wracać do normy. Obroty handlowe jakie zostały ubezpieczone przez KUKE na początku roku 2020 spadły o ponad 20%. Na początku drugiego kwartału 2021 r. sytuacja zmieniła się. Zwiększyła...

czytaj dalej
Uproszczona restrukturyzacja

Uproszczona restrukturyzacja

Wiele małych firm, korzysta z tak zwanej uproszczonej restrukturyzacji. Liczba ogłoszonych niewypłacalności firm, w 2021 roku mocno wzrosła. Jednakże ponad połowa z nich skorzystała z nowej procedury pozasądowej, która została przedłużona do 30 listopada bieżącego...

czytaj dalej
Niemcy po pandemii

Niemcy po pandemii

Trwające szczepienia i zmniejszająca się z dnia na dzień liczba zachorowań sprzyjają odbiciu się od dna. Niemcy zaczynają aktywnie działać na rynku. Jak dowiadujemy się od Atradius – Ubezpieczyciela należności – niemieckie PKB może odbić się aż o 3,5% w bieżącym...

czytaj dalej

Masz pytania?