Klikając "Akceptuj", zgadzają się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu poprawy nawigacji na stronie, analizy użytkowania strony i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Proszę zapoznać się z naszą Politykę Prywatności , aby uzyskać więcej informacji.
Twoje ustawienia zostały zapisane

Zapraszamy na konferencję:

FRAUD – współczesne szalbierstwo

16.03.2023r
Hotel NYX, ul. Chmielna 71 Warszawa
Zarejestruj się

Zapraszamy na konferencję

Dnia 16.03.2023r. wraz z partnerami organizujemy całodniową konferencję poświęconą wyłudzeniom i fraudom w obrocie gospodarczym. Wydarzenie będzie miało miejsce w hotelu NYX przy ulicy Chmielnej 71 w Warszawie i dedykowane będzie przedstawicielom średnich i dużych przedsiębiorstw.

FRAUD – współczesne szalbierstwo

Dnia 16.03.2023r. Credit Risk Solution Sp. z o.o. wraz z PARTNERAMI organizują całodniową konferencję poświęconą wyłudzeniom i fraudom w obrocie gospodarczym. Wydarzenie będzie miało miejsce w hotelu NYX przy ulicy Chmielnej 71 w Warszawie.

Zapoznamy Państwa z zagrożeniem jakim są te bardzo starannie przygotowywane i realizowane oszustwa. Opowiemy o mechanizmach i schematach działania przestępców, o momentach i sytuacjach, które powinny wzmóc uwagę potencjalnego poszkodowanego oraz o tym, jak można zweryfikować swoje obawy i podjąć odpowiednie kroki, aby uchronić się przed zagrożeniem. Przedstawimy sytuację w Polsce i na świecie widzianą „oczami” ubezpieczyciela.

Porozmawiamy również o możliwościach:

Zabezpieczenia
należności

Finansowania
należności

Odzyskiwania
należności

Gościć nas będzie Hotel NYX, mieszczący się w Warszawie przy ul. Chmielnej 71. Doskonała lokalizacja ułatwia zarówno dojazd pociągiem (bliskość dworca) jak i samochodem (duży parking hotelowy).

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość skorzystania z kącika kawowego, a podczas długiej przerwy zaprosimy wszystkich na lunch.

Ten intensywny dzień zakończymy kolacją, na którą serdecznie zapraszamy. Będzie można wymienić opinie i spostrzeżenia, porozmawiać z prelegentami i nawiązać kontakty z innymi uczestnikami. Dla gości, którzy zostaną z nami do wieczora, lub/i zaplanują weekend w stolicy, proponujemy nocleg w Hotelu – pod hasłem CRS czeka atrakcyjna zniżka.

Szczegółową agendę prześlemy wraz z potwierdzeniem uczestnictwa.

Zarejestruj się na konferencję

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Coś poszło nie tak! Proszę sprawdzić formularz.