Klikając "Akceptuj", zgadzają się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu poprawy nawigacji na stronie, analizy użytkowania strony i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Proszę zapoznać się z naszą Politykę Prywatności , aby uzyskać więcej informacji.
Twoje ustawienia zostały zapisane
DATA PUBLIKACJI:
10/22/2022
OPUBLIKOWANE PRZEZ:
Magdalena Zielonka

Wnioski o pomoc z tarczy 5.0

Firmy działające w branży takiej jak turystyczna, wystawiennicza i estradowa mogą już ubiegać się o kolejne świadczenia postojowe oraz zwolnienia ze składek. Ruszył kolejny nabór wniosków do ZUS-u o pomoc w czasach COVID-19 w ramach nowej tarczy zwanej 5.0. przedsiębiorcy z tych trzech sektorów w ofercie mają: zwolnienie z opłacania składek, świadczenie postojowe oraz dodatkowe świadczenia postojowe. Przypominamy, że składanie wniosków odbywa się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną przy pomocy Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Wysokość pomocy jaką można otrzymać to 2080 zł i można ją otrzymać zaledwie 3 razy. Ale zawsze warto z tego korzystać… Tak jak poprzednio należy udowodnić, że w branży pojawił się przestój, przez co przedsiębiorstwo odczuwa straty w wyniku koronawirusa.

O tym kto dokładnie może skorzystać z tarczy 5.0 prosimy o zapoznanie się z poniższym artykułem.
https://www.pb.pl/juz-mozna-skladac-wnioski-o-pomoc-z-tarczy-5-0-1005613?smclient=f15435a4-7d91-11e6-874d-0cc47a1256ac&utm_source=salesmanago&utm_medium=email&utm_campaign=default

Magdalena Zielonka