Klikając "Akceptuj", zgadzają się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu poprawy nawigacji na stronie, analizy użytkowania strony i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Proszę zapoznać się z naszą Politykę Prywatności , aby uzyskać więcej informacji.
Twoje ustawienia zostały zapisane
DATA PUBLIKACJI:
11/14/2022
OPUBLIKOWANE PRZEZ:

Dane a zarządzanie przedsiębiorstwem

Badania zlecone przez globalnego pioniera w dostawie danych i analiz biznesowych Dun & Bradstreet wskazują na to, że pandemia ogromnie wpłynęła na łańcuchy dostaw. Ponad połowa ankietowanych firm znajdujących się w Europie stwierdza, że bez danych biznesowych trudno będzie im przetrwać na rynku. 

Wyniki badań, opublikowane przez Dun & Bradstreet w raporcie The Future of Data”, pokazują, że aż 64% przedsiębiorców uważa, że na ten moment dane mają ogromne znaczenie dla firm w celu identyfikacji nowych rynków, natomiast 62% jest stwierdza, że dane to kluczowy element w pozyskaniu nowych klientów.

Co więcej badanie wskazało, że aż 65% badanych uważa, że obecnie wykorzystują dane w celu oceny ryzyka współpracy, a 62% do monitorowania zamówień i łańcuchów dostaw.

A Ty korzystasz z danych biznesowych?

Źródło: dane Dun & Bradstreet